ПриватБанк заблокував чергову фінансову піраміду

Фонд Меркурий-финансовая пирамида
ПриватБанк заблокував чергову фінансову піраміду

ПриватБанк заблокував можливість використання своїх фінансових інструментів для фонду «Меркурій», діяльність якого має всі ознаки фінансової піраміди та підпадає під норми закону про протидію шахрайству. Банк буде й надалі відстежувати сумнівні фінансові операції фонду «Меркурій», щоб не допустити залучення жителів України в створення нової шахрайської структури.

Як зазначають у ПриватБанку, блокування операцій функціонерів фінансової піраміди здійснюється згідно з вимогами законодавства про запобігання відмиванню коштів, отриманих незаконним шляхом, а також вимогам обов’язкового фінансового моніторингу операцій приватних осіб у великих розмірах. Приміром, щоденний обіг за картками й рахунками функціонерів «Меркурія» перевищує 1 млн грн. Окрім того, діяльність «Меркурія» порушує норми закону про роботу фінансових установ.

У ПриватБанку зазначають, що всі «вкладники» «Меркурія», чиї гроші виявилися на заблокованих банком рахунках, зможуть їх отримати назад, пред’явивши банку документи про переказ коштів як готівкою, так і з банківських карток.


Раніше ПриватБанк допоміг зберегти мільйони гривень учасникам міжнародної фінансової піраміди МММ, заблокувавши сумнівні фінансові операції функціонерів системи МММ фактично з першого дня початку її роботи в Україні.

Взаимный фонд Меркурий

Взаимный фонд Меркурий

Приватбанк

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


Жми «Нравится» и поддержи проект:

Powered by WordPress Popup